SK Házená Polanka nad Odrou

Aktuality

Dvojitá víkendová radost

O víkendu proběhla další série domácích zápasů, která dopadla více než úspěšně. Starší dorostenci sehráli svůj zápas s Novým Veselím, dalšímu celku ze špičky tabulky. I přes absenci dvou klíčových hráčů na spojkách se již v prvních minutách ujali vedení

Zobrazit více

Pochování Basy 2024 – foto a video dokumentace

Pro ty z Vás, kteří si chtějí připomenout neopakovatelnou atmosféru házenkářského plesu – Pochování Basy 2024, máme k dispozici rozsáhlou a podrobnou fotodokumentaci a také videozáznam vystoupení z Pochování Basy 2024. Děkujeme všem za účast 🙂

Domácí prohra s Bohunicemi

Hořkosladké výsledky víkendových zápasůV neděli 3. 3. sehráli naši dorostenci zápas s Velkým Meziříčím. Prvních 10 minut jsme mohli sledovat vyrovnané utkání. V polovině prvního poločasu dorostenci odskočili nejprve o tři a pak následně do šesti brankového vedení. Do konce

Vysoká výhra nad Dvorem

Dvě vysoké výhry na domácí půdě viděli fanoušci v neděli 25. února v domácí hale. Starší dorostence čekal po prohře v Plzni reparát proti SKKP Brno, celku z dolní poloviny tabulky. Kluci od začátku dominovali a zápas na svou stranu

Muži přivezli 2 body

Prohra dorostenců v PlzniStarší dorostenci odehráli další ze svých prvoligových zápasů v Plzni. V okleštěné sestavě sehráli vyrovnaný první poločas. Vedení se přelévalo ze strany na stranu, ani jednomu z týmů se však nepovedlo vypracovat významný náskok. Naši dorostenci tak

S Duklou vyrovnané boje

Po dlouhé zimní pauze se nám v neděli vrátila liga, a rozhodně bylo na co koukat.  Ve 14:00 začal vypjatý zápas staršího dorostu. Od prvních minut jsme mohli vidět vysoké tempo hry na obou stranách a přetahovanou o vedení. Toho

Mladší žáci přivezli pohár i ze Slovenska

Druhým kolem pokračovala v neděli 4. února Česko-Slovensko-Polská liga mladšího žactva. Po vítězství na domácím turnaji v lednu, tentokráte mladších žáci vybojovali pohár za 3. místo. Gratulujeme.Vítězem se stalo družstvo polského Chorzówa, kde se také uskuteční poslední, třetí, březnový turnaj.

Hráči Polanky v Extralize i juniorské reprezentaci

Bystří házenkářští fandové jistě zaznamenali účast dvou našich hráčů na přípravném zápase juniorské reprezentace v Třeboni. Obou našich zástupců jsme se je vydali zeptat na pár otázek.  Vojtěch Košťálekbrankářská jednička našich starších dorostenců, která si kromě toho občas odskočí na

Mladší žáci vítězi turnaje ČSPL

V neděli 21. ledna se odehrál ve sportovní hale v Polance první turnaj Česko-Slovensko-Polské ligy mladších žáků. Vítězi turnaje se stalo naše družstvo mladších žáků, když v průběhu dne postupně porazilo všechny své soupeře z Polska (Chrzanów 23:16, Ruda Slaska