SK Házená Polanka nad Odrou

Aktuality

pohar

Starší dorostenci Mistry ČR

Starší dorostenci SKH Polanka dosáhli historického úspěchu našeho klubu. Výhrou v 19. kole 1. ligy starších dorostenců nad soupeřem z Jičína v poměru 31:24 si tři kola před koncem zajistili titul Mistra České republiky pro soutěžní ročník 2023/2024, s náskokem

Zobrazit více

Jičín 2x poražen

V neděli 14. 4. dorostenci vyzvali Jičín. První poločas se nesl ve znamení sérií gólů jak na jedné, tak druhé straně. Naši dorostenci několikrát vedli o čtyři branky, soupeři se však vždy podařilo vrátit do zápasu. Poločas tak skončil smírně

Dramata s rozdílným koncem

Dorostence čekal o uplynulém víkendu venkovní zápas na půdě blízkého SKP Frýdku – Místku, který je v tabulce 1. ligy dorostenců průběžně druhý, právě za našimi dorostenci. Nečekal je tak vůbec jednoduchý zápas. Do prvních minut vstoupili lépe a začátkem

PHC očima (trenérů) minižactva

Celkem osm utkání odehráli naši nejmladší hráči v kategorii mini v rámci turnaje Prague handball cup. Kromě třech vítězství si odnesli také tři vítězství, kupu zkušeností a pochvalu trenérů za bojovnost a týmového ducha. Krátkou fotogalerii si můžete prohlédnout zde

Výsledky a fotogalerie Prague Handball Cup 2024

V průběhu velikonočních svátků se naše mládežnická družstva SKH Polanka účastnla mezinárodního házenkářského turnaje Prague handball cup 2024.Podrobné výsledky družstev můžete vidět na turnajových stránkách. Všem hráčům i trenérům děkujeme za reprezentaci klubu! Za pořízení fotografií děkujeme panu J. Šimečkovi!

Dvojitá víkendová radost

O víkendu proběhla další série domácích zápasů, která dopadla více než úspěšně. Starší dorostenci sehráli svůj zápas s Novým Veselím, dalšímu celku ze špičky tabulky. I přes absenci dvou klíčových hráčů na spojkách se již v prvních minutách ujali vedení

Vysoká prohra ve Vsetíně.

Debakl ve Vsetíně a cenná výhra dorostenců v Lovosicích. Dorostenci svůj víkendový zápas sehráli v hale Chemik ve vzdálených Lovosicích. Do zápasu vstoupili aktivněji a v prvních deseti minutách si vybojovali vedení 6:3. V následujících minutách soupeř srovnal a dokonce

Fotodokumentace z turnajů

Fotodokumentaci z turnajů přípravky, minižactva a starších žáků, kterou pořídil pan J. Šimeček si můžete prohlédnout na odkazech níže. Za sdílení pořízených fotografií děkujeme! Přípravka 14.1.2024 Turnaj mini v Polsku Turnaj starších žáků v Kopřivnici Turnaj přípravky ve Fr.-Místku Utkání