Archive

HCB Karviná SCM - DTJ Polanka 33:20

|

Utkání 6. kola 2. ligy mužů SM, poločas 13:6.

Karviná: Lefan Jakub, Mrkva Tomáš - Kružik Radek 2, Galuzska Tomáš 2, Vala Martin 4, Floksa Nikos 2, Weglorz Martin 4, Diviš Josef 4, Pavlíček Tomáš 5, Hes Tomáš 3, Vančo Marek 1, Sliwka Radek 4, Kavka Martin 1, Tománek Michael 1

Polanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman - Bajgar Radek 4, Meca Ondřej 3, Bláha Petr, Adámek Aleš, Skála Rudolf 3, Beneš Lukáš 2, Valečko Michal 7, Janko Dalibor, Křižka Jan, Štípek Václav, Kavala Ivo 1, Matěj Dominik

DTJ Polanka - TJ Holešov 23:20

|

Utkání 5. kola 2. ligy mužů Morava, poločas 11:9.

Fotka z utkáníPolanka: Vatolík Josef, Štěpánek Roman, Vank Michal 5, Beneš Lukáš, Valečko Michal 5, Bajgar Radek 3, Friedel Lukáš, Skála Rudolf 2, Bláha Petr 1, Meca Ondřej 5, Adámek Aleš, Janko Dalibor, Kučera Martin, Kavala Ivo 2

Holešov: Kaplík Martin 4, Kasaj Michal 1, Hapka Josef 3, Ondřej Miroslav 3, Galus Tomáš 8, Gahura Petr 1, Bubela Martin

DTJ Polanka - Sokol Nové Veselí 26:35

|

Utkání 5. kola II. ligy staršího dorostu Morava, poločas 11:20

Fotka z utkáníPolanka: Hnát Lukáš, Nálepa Lukáš, Novák Lukáš 11, Mohyla Radek 3, Němec Tomáš 4, Marek Ondřej, Friedel Pavel, Fukala Přemysl, Tomeček Martin, Neuwirth Ondřej, Šrámek David 5, Horák Jakub 2

Nové Veselí: Chalupa Oldřich, Hudec Jan, Bláha Roman, Prokeš Martin, Štibar Martin 6, Najman Pavel 6, Klíma Václav 3, Hajčman Martin 7, Chalupa Štěpán 1, Hron Pavel 2, Hron Vojtěch 4, Prokop Stanislav, Šustek David 6, Chalupa Vojtěch

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 16:39

|

Utkání 6. kola SML ligy starších žáků, poločas 9:17

Fotka z utkáníPolanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel, Vrba Patrik 2, Novák Jakub 1, Krumpholz Martin 5, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 2, Král Jan 1, Neuvirth Petr 4, Vytřas Dominik, Maxilon Alexandr

Karviná: Gonščák Lukáš 2, Vajgl Adam 2, Vengřín Jiří 4, Mlotek Slavomír 2, Kaluža Marcel 1, Šorm Libor 4, Michalisko Tomáš 7, Bulant Petr 4, Dohnal Jan 3, Včolek Michal 2, Poncza Daniel 3, Užek Jan 5, Matuszczyk Jan, Kanaloš Pavel

DTJ Polanka - HCB Karviná "A" 8:17

|

7. kolo SML mladších žáků, poločas 5:8

Fotka z utkáníPolanka: Ulmann Jan, Zbořil Jakub 2, Augustýn Adam 1, Wojnar Jiří, Sýkora Martin, Červenka David, Kortus Michal, Vozník Martin, Mach Radim 3, Komár Patrik, Vytřas Martin 1

Karviná: Bartoň Daniel, Malina Jan, Mlotek Tomáš, Užek Jiří 4, Vančo Lukáš, Paululík Michal 3, Hodulík Jiří 6, Mrozek Antonín 2, Katriniok Jan 1, Viktora Robin, Lukacs Dominik 1, Dittrich Lubomír, Adam Daniel, Klement Jakub

Tatran Litovel - DTJ Polanka 40:16

|

Utkání 4. kola II. ligy staršího dorostu Morava, poločas 18:8.

Litovel: Dvořák Karel, Pohlmann Josef 6, Bureš Petr 3, Škrabal Josef 1, Linduška Petr 2, Rozsypal Jakub 6, Kadlčík Roman 2, Macek Tomáš 3, Spáčil Milan 3, Vogl Ondřej 4, Dolák Jakub 6, Sléha Filip 4, Sléha Marek

Polanka: Hnát Lukáš, Nálepa Lukáš, Ordogh Adam 2, Novák Lukáš 9, Mohyla Radek 2, Němec Tomáš 1, Marek Ondřej, Friedel Pavel 1, Fukala Přemysl 1, Tomeček Martin, Neuwirth Ondřej 1, Šrámek David, Horák Jakub

KH Kopřivnice B - DTJ Polanka 17:14

|

Utkání 5. kola SML ligy mladších žáků, poločas 8:9

Kopřivnice: Gerlich Marek, Zima David 8, Fulnek Patrik 3, Bukovský Marek 3, Monár Jakub, Tichavský Radim, Hanus Jan 3, Kudělka Pavel, Kocses Tomáš, Přadka Patrik, Veřmiřovský Martin, Schneidr Radek

Polanka: Ulmann Jan, Zbořil Jakub 9, Augustýn Adam 4, Wojnar Jiří, Červenka David, Kortus Michal, Vozník Martin, Mach Radim 1

KH Kopřivnice B - DTJ Polanka 20:29

|

Utkání 5. kola SML ligy starších žáků, poločas 11:16

Kopřivnice: Volný Petr 2, Cachnín Patrik 4, Kahánek Patrik 4, Dostalík Jiří, Krčmář Jan 1, Podhradský Jan, Dobrovodský Jan, Špaček Jakub, Berek Matěj, Mička Tomáš 4, Žingor Marek, Pola David 5, Krajcár Marek

Polanka: Neuwirth Vojtěch, Vokál Pavel 4, Vrba Patrik 1, Novák Jakub 4, Krumpholz Martin 8, Gelnar Lukáš 1, Kramný Martin 3, Ulmann Tomáš, Štefánïk Jan, Muller Patrik 3, Král Jan 2, Neuvirth Petr 2, Vytřas Dominik 1, Maxilon Alexandr

STM Olomouc - DTJ Polanka 23:28

|

Utkání 4. kola 2. ligy mužů Morava, poločas 7:15.

DTJ Polanka - TJ SOKOL Krnov 16:11

|

Utkání 4. kola SML ligy mladších žáků, poločas 6:9