Všechny zápasy

14. kolo
Házenkářská akademie Olomouc
- : -
SKH Polanka

26. 02. 2022 / 18:00

Velká Bystřice

14. kolo
Sokol Osek nad Bečvou
- : -
SKH Polanka

26. 02. 2022 / 15:00

Osek nad Bečvou

13. kolo
SKH Polanka
- : -
SKP Frýdek-Místek

20. 02. 2022 / 16:30

Polanka

13. kolo
SKH Polanka
- : -
Tatran Litovel

20. 02. 2022 / 12:30

Polanka

12. kolo
SKH Polanka
- : -
Sokol Klimkovice

13. 02. 2022 / 12:30

Polanka

6. kolo
turnaj minižáků 4+1
v Kopřivnici

22. 01. 2022 / 09:00

Kopřivnice

4. kolo
turnaj přípravky 4+1
v Polance

15. 01. 2022 / 15:00

Polanka

odloženo - bude odehráno v náhradním termínu
SKH Polanka
- : -
KH Kopřivnice A

31. 12. 2021 / 00:00

Polanka

odloženo - bude odehráno v náhradním termínu
SKH Polanka
- : -
HCB Karviná

31. 12. 2021 / 00:00

Polanka

11. kolo
SKH Polanka
- : -
SK Žeravice

05. 12. 2021 / 16:30

Polanka

11. kolo
HC Nový Jičín
- : -
SKH Polanka

05. 12. 2021 / 13:00

Nový JIčín

11. kolo
KH Kopřivnice
- : -
SKH Polanka

04. 12. 2021 / 15:00

Kopřivnice

10. kolo
Lesana Zubří
- : -
SKH Polanka

28. 11. 2021 / 17:00

Zubří

10. kolo
SKH Polanka
- : -
Handball PSG Zlín

28. 11. 2021 / 14:30

Polanka

5. kolo
turnaj minižáků 5+1
v Polance

27. 11. 2021 / 14:00

Polanka

9. kolo
SKH Polanka
- : -
Tatran Litovel B

21. 11. 2021 / 16:30

Polanka

9. kolo
KH Vsetín
- : -
SKH Polanka

21. 11. 2021 / 15:00

Vsetín

3. kolo
turnaj přípravky 4+1
v Polance (pořadatel Poruba)

21. 11. 2021 / 09:00

Polanka

9. kolo
HCB Karviná
- : -
SKH Polanka

20. 11. 2021 / 14:30

Karviná

8. kolo
SKP Frýdek-Místek B
- : -
SKH Polanka

13. 11. 2021 / 17:15

Frýdek-Místek

8. kolo
SKH Polanka
- : -
HC Zubří

13. 11. 2021 / 15:00

Ostrava - Čapkova sokolovna

8. kolo
SKH Polanka
- : -
HC Zubří B

13. 11. 2021 / 11:00

Ostrava - Čapkova sokolovna

4. kolo
turnaj minižáků 4+1
v Paskově

13. 11. 2021 / 09:00

Paskov

7. kolo
SKH Polanka
- : -
Házenkářská akademie Olomouc

31. 10. 2021 / 16:30

Polanka

7. kolo
SKH Polanka
- : -
Sokol Osek nad Bečvou

31. 10. 2021 / 12:30

Polanka

7. kolo
Sokol Ostrava
- : -
SKH Polanka

30. 10. 2021 / 15:00

Ostrava

6. kolo
SKH Polanka
- : -
Sokol Luhačovice

24. 10. 2021 / 16:30

Polanka

6. kolo
Tatran Litovel
- : -
SKH Polanka

24. 10. 2021 / 15:00

Litovel

6. kolo
SKP Frýdek-Místek
- : -
SKH Polanka

23. 10. 2021 / 11:00

Frýdek-Místek

3. kolo
turnaj minižáků 4+1
v Bohumíně

23. 10. 2021 / 08:30

Bohumín