Google+
Share on twitter
Twitter

Hořkosladké výsledky víkendových zápasů
V neděli 3. 3. sehráli naši dorostenci zápas s Velkým Meziříčím. Prvních 10 minut jsme mohli sledovat vyrovnané utkání. V polovině prvního poločasu dorostenci odskočili nejprve o tři a pak následně do šesti brankového vedení. Do konce poločasu se jim povedlo udržet jejich herní dominanci a v poločase tak vedli vysokým rozdílem 19:9. Vstup do druhého poločasu nevyšel úplně podle představ a Velké Meziříčí začalo dotahovat. Následoval dobře vybraný oddechový čas, po kterém dorostenci na více než 12 minut zamkli branku. Sami mezitím vstřelili devět branek a tím byl zápas rozhodnut. Konečné skóre je 32:19, dorostenci si tak připisují další dva body.

Muži sehráli další náročný zápas, tentokrát s Tatranem Bohunice. Do zápasu vstoupili nepřesvědčivým výkonem v útoku. Nepovedená přesilovka 6 na 4 soupeře povzbudila a odskočil do vedení 4:8. Posledních deset minut prvního poločasu se role obrátily. Naši muži tahali za delší konec provazu a soupeři nepovolili ani branku. V útoku skvěle zvládli hru 7 na 6 bez brankáře a stav otočili na svou stranu. Skoré o poločase 9:8. Do druhého poločasu lépe vstoupily Bohunice a postupně se jim povedlo získat vedení, a to vinou velkého množství neproměněných šancí. I přes velké nasazení a dobrou obranu tak muži podlehli 20:25, hlavně kvůli chabým výkonům v útoku a velkému množství neproměněných šancí. Konečné pořadí ligy je ale pořád otevřené a cesta za záchranou rozhodně nekončí.

Účast našich prvoligových družstev v celorepublikových soutěžích podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme