Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

První ligový zápas se kterým přichází i první porážka. V neděli 16. 9. jsme se vydali do Prahy změřit své síly s celkem Dukly B. Prvních deset minut bylo utkání vyrovnané, za stavu 6:7 jsme však neproměnili několik vyložených šancí a naše útočná hra se proměnila na individuální akce. Ve 22 minutě jsme prohrávali již 12:7. O poločase po proměněné poslední devítce 15:11. Do druhého poločasu jsme tedy vstoupili za stále hratelného čtyř brankového rozdílu. Přes to, že se nám bohužel nepovedlo vyvarovat se chybám, které jsme si o poločase vytkli v šatně, jsme se v prvních 15 minutách pohybovali okolo pěti brankového manka. Ve zbývajících minutách zápasu se nám však úplně rozpadla obrana, nepomohla ani neschopnost prosadit se v útoku. Z Dukly si tedy odvážíme vysokou porážku 35:22. Již příští neděli se však pokusíme o reparát, kdy na domácí půdě vyzveme Sokol Vršovice A. K výhře však budeme potřebovat i Vás a perfektní atmosféru, jež umíte vytvořit, a která nás požene za vítězstvím.