Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Ve středu 4. 10.  jsme na domácí půdě sehráli třetí kolo Českého Poháru proti extraligovému celku Pepino SKP Frýdek – Místek. V prvních pár minutách jsme se soupeřem drželi krok, dokonce i vedli 4:2, a to hlavně zásluhou několika skvělých zákroků bývalého frýdeckého brankáře Miroslava Kuly. V následujících minutách bohužel Frýdek srovnal a téměř do konce prvního poločasu jsme se tahali o gól, maximálně o dva. Posledních pár minut nám bohužel uteklo a skóre o poločase bylo 14:17, v náš neprospěch. Ani v druhém poločase jsme Frýdku neustoupili, a tak byla vidět házená na vysoké úrovni. To celé v kulisách skvělé atmosféry, kterou jste nám vytvořili. Škoda snad jen mnoha zbytečných chyb a několika neproměněných vyložených šancí na naší straně. Naše cesta v Českém Poháru tak po prohře 32:27 bohužel končí. Moc děkujeme za vaší podporu, byli jste skvělí.

Již tuto neděli se však vrací liga a my se vydáme do Bohunic, odkud se pokusíme přivézt body a napravit si reputaci. Držte nám palce!