Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 15. října jsme sehráli zápas proti lídrovi první ligy Vsetínu. Do zápasu jsme vstoupili špatně a v páté minutě prohrávali 1:4. Poté jsme se do zápasu vrátili a dotáhli se na rozdíl jediného gólu. Celý první poločas se hrála házená na vysoké úrovni a ve skvělém tempu. Poločas skončil 17:19, do šaten jsme si tak odnášeli dvou gólové manko.
Do druhého poločasu jsme bohužel opět nevstoupili dobře a v šesté minutě jsme zaostávali o šest gólů. V následujících deseti minutách jsme zase tahali za delší konec, kdy přibližně v polovině druhého poločasu bylo skóre zase s rozdílem dvou gólů. Posledních patnáct minut byl velký boj, několikrát jsme se vzdálili a pak zase vrátili na dvoubrankový rozdíl. Atmosféra, kterou jste vytvořili, nás však hnala za vítězstvím. Chyběly zkušenosti, nadhled, a trocha štěstí. Přišlo nešťastné vyloučení v nejhorší moment, a k tomu několik neproměněných šancí. V klíčových momentech jsme nebyli schopni překlopit zápas na naší stranu a prohráváme tak 30:34. Fanouškům i sponzorů moc děkujeme za podporu.

Starší dorostenci stále pokračují ve vítězné šňůře. Tentokrát doma vyzvali Lovosice. Ve velmi kvalitním a zajímavém zápase vítězí 29:28, a to po vypjatém konci zápasu. V tabulce tak stále drží první místo. Špička 1. ligy staršího dorostu je však velmi vyrovnaná a první tři místa dělí pouze rozdíl ve skóre.

Účast našich prvoligových družstev mužů a staršího dorostu v soutěžích podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme