Google+
Share on twitter
Twitter

Zimní příprava pokračuje.

Tentokrát se tým mužů vydal na přípravný turnaj do Kopřivnice, kde postupně změřil síly s Kopřivnicí B, Hlučínem a Senicí na Hané.
Turnaj začínal poměrně brzy ráno. První zápas jsme rozehráli v 8:30 proti domácím. Rozpačitý a trochu ospalý výkon v první půli vedl k vysokému náskoku soupeře. V druhé půli se povedlo zlepšit obranu a skóre trochu korigovat, výsledek byl přesto neuspokojivý.
Druhý zápas, proti Hlučínu, se nesl v duchu nejen zlepšené obrany, ale i tempa, které jsme od začátku, až do konce diktovali my.
V třetím zápase jsme bohužel z našeho výkonu opět trochu polevili. Trápily nás především chyby v obraně, nekoncentrovanost a nesouhra v útoku. I tak se nám soupeře povedlo porazit.
Turnaj v Kopřivnici nám tak kromě dvou výher a jedné porážky hlavně nastínil místa, na kterých je potřeba zapracovat.
První ligový zápas nás totiž čeká již 11. 2. na domácí půdě proti celku Dukla Praha B.