Google+
Share on twitter
Twitter

Prohra dorostenců v Plzni
Starší dorostenci odehráli další ze svých prvoligových zápasů v Plzni. V okleštěné sestavě sehráli vyrovnaný první poločas. Vedení se přelévalo ze strany na stranu, ani jednomu z týmů se však nepovedlo vypracovat významný náskok. Naši dorostenci tak do šaten odcházeli za stavu 13:14. Začátek druhého poločasu se ukázal jako zlomový. Několik dvouminutových trestů na naší straně Plzeň využila a získala pětibrankový náskok. V následujících minutách se dorostenci několikrát přiblížili na dvě branky, ale závěr bohužel znovu patřil Plzni a dorostenci tak zapisují teprve druhou prohru v sezoně poměrem 26:30.

První body mužů z venku
Muži se v sobotu vydali do pražských Vršovic, kde ve čtyři hodiny odpoledne rozehráli další z důležitých zápasů. Vstup do utkání byl skvělý, tvrdá obrana a úspěšná střelba v prvních deseti minutách vyústila ve vedení 7:4. Bohužel následovalo dvojnásobné vyloučení, řada technických chyb a neúspěchů. Soupeř tak skóre srovnal a dokonce se ujal vedení 8:7. Chycená sedmička však vrátila mužům elán a znovu se chopili iniciativy. Do konce poločasu vstřelili ještě pět branek a poločasové skóre 12:10 tak hrálo v náš prospěch.
Do druhého poločasu opět lépe vstoupilo naše družstvo. Tentokrát s hrou bez zbytečných faulů vedoucích k vyloučení a tak náskok postupně narůstal, k tomu přispělo i několik zákroků brankářů za správně fungující obranou. Chvíle povolení v posledních minutách vedlo k sérii gólů Vršovic a dotáhnutí na pouhé dvě branky. Muži chvilkový výpadek ustáli, vítězí 26:23 a připisují si první body na venkovní půdě.

Účast našich prvoligových družstev v soutěžích finančně podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme