Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 8. 10. jsme sehráli další ligový zápas. Po dobrém výkonu v domácím zápase proti Frýdku byla očekávání určitě vysoká. Bohunice se v tabulce nacházely sice o místo nad námi, ale bodově jsme na tom byli stejně.
Do zápasu jsme však vstoupili katastrofálně. Po několika nepovedených útocích a na ně navazujících úspěšných protiútocích soupeře jsme už v desáté minutě prohrávali 8:2. Ani v následujících minutách jsme nedokázali vývoj zápasu změnit a náskok soupeře se tak po naší neúspěšné střelbě a mnoha technických chybách zvyšoval. Bohužel nás nepodržela ani obrana, jako by se nám dnes všem svorně lepila smůla na paty. První poločas jsme tak prohráli poměrem 18:7. V šatně jsme si zkusili vše vyříkat a do druhého poločasu vstoupit lépe. Zlepšení pak bylo patrné hlavně v obraně, výsledek jsme bohužel ani tak nedokázali moc korigovat a v Bohunicích prohráváme vysoko 29:19.

Družstvo staršího dorostu vyhrálo i svoje čtvrté utkání letošní sezony, tentokrát ve Velkém Meziříčí 21:35.

Účast našich prvoligových družstev mužů a staršího dorostu podporuje společnost Veolia Energie ČR, a.s. Děkujeme