Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 12. 11. se naše prvoligové týmy vydaly do Jičína. V 15:00 začal zápas staršího dorostu. Vývoj zápasu byl jasný od samého začátku a už v desáté minutě bylo skóre 7:4 v náš prospěch. V následujících minutách dorostenci pokračovali v nastaveném kurzu a navyšovali své vedení, skóre v poločase bylo 22:12. Druhý poločas měl stejný scénář, jenom s vyšším počtem branek na obou stranách. Konečné skóre je tak 45:27. Svěřenci trenéra Rastislava Trtíka si odvážejí dva body a průběžně se drží na druhém místě tabulky.

V 17:00 začal zápas mužů, ten bohužel poskytl přesně opačný obrázek. Vstup do zápasu byl poznamenán několika vyloučenými na naší straně a několika úspěšnými trháky soupeře. Spolu s neúspěšnou střelbou a tragickou obranou to znamenalo rychlé vedení soupeře. Jedinou povedenou částí prvního poločasu byl jeho závěr. Posledních šest minut se mužům povedlo vyhrát 6:2. Celkově byl však soupeř v prvním poločase lepší a do šaten tak muži odcházeli za skóre 12:20. Do druhého poločasu bylo cílem zlepšit hlavně obranu, to se bohužel nepovedlo a projevilo se to šňůrou gólů soupeře. Jedinou útěchou bylo několik skvělých zákroků našich brankářů, ale i tak soupeř úspěšně zvyšoval svůj náskok, třeba i kvůli několika našim chybám ve hře sedm na šest bez brankáře. Z těch soupeř profitoval formou jednoduchých branek. Nastavený trend se tak v druhém poločase bohužel nepovedlo změnit a muži prohrávají vysokým rozdílem 22:36.

Účast našich prvoligových družstev mužů a starších dorostenců v soutěžích finančně podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme