Muži v napínavém utkání porazili Napajedla

Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Velice atraktivní utkání nám nabídla uplynulá neděle, kdy se proti sobě postavily celky z Napajedel a Polanky.
Už před začátkem zápasu se vědělo, že se nebude jednat o jednoduchý zápas. Cílem obou družstev bylo získat dva body, které je vzájemně dělily v tabulce.
První poločas utkání se odehrával podle očekávání. Byl velice vyrovnaný a soupeři se předháněli ve vedení. Tím šťastnějším, kdo nakonec odcházel o poločase do šaten bylo družstvo Napajedel, které drželo stav 14:15. Druhý poločas se pro Polanku nevyvíjel vůbec dobře. Napajedla navyšovala svůj náskok a zdálo se, že v 47. minutě utkání je o výsledku utkání rozhodnuto (22:27). Polanka se ale ještě snažila zvrátit průběh zápasu a začala postupně snižovat soupeřův náskok. V 52. minutě byl stav už vyrovnaný a od této chvíle byl důležitý každý gól. Rozhodovaly až poslední vteřiny zápasu, kdy Polanka vteřinu před závěrečným hvizdem rozhodčích vstřelila gól a vyhrála tak 30:29.
Příští utkání odehrají muži v sobotu v Rožnově pod Radhoštěm. A bude se také jednat o důležitý zápas, jelikož soupeř je pouze o jednu pozici v tabulce za družstvem z Polanky.