Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Svůj druhý zápas v jarní části odehráli muži Polanky v sobotu 19. února v Uničově. Polanka odjížděla do Uničova jako jasný favorit – očekávalo se vítězství a 2 body, které si povezou domů.  Celý zápas se také podle toho odehrával.  Od začátku utkání se muži ujali vedení a vytvářeli si postupný náskok – poločasový výsledek tak skončil 14:9 pro Polanku. Druhý poločas se už náskok jen navyšoval.  Nakonec muži vyhráli o 10 branek, a to i přes velký počet neproměněných šancí, 26:16

Další zápas odehraje Polanka v neděli 27. února od 16:30 hod. na domácí palubovce, kdy proti nim nastoupí soupeř z Napajedel.

V podzimní části mužské družstvo tomuto soupeři podlehlo a určitě nebude chtít tuto prohru v neděli opakovat.