Muži v 1. kole Českého poháru porazili Orlovou. Dalším soupeřem Rožnov.

Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Hladké vítězství na půdě Orlové v poměru 15:34 si v prvním kole Českého poháru mužů připsalo družstvo mužů.

Ve druhém kole se utkají se soupeřem z Rožnova pod Radhoštěm, který v prvním kole zvítězil v sousedních Klimkovicích o deset branek (22:32)

Utkání se hraje v neděli 11. září od 16:00 v Rožnově p. R.

V neděli 28. 8. odehráli muži první kolo Českého poháru, kdy se postavili proti celku z Orlové. Tento zápas byl pro muže první ostrou zkouškou po letní přípravě, kdy posílili jak o nové členy, tak i trenéra. Samozřejmě byla Polanka favoritem, což potvrzoval i průběh utkání. Od začátku zápasu převzala vedení a postupně si budovala náskok, který do konce prvního poločasu neustále navyšovala. Konec první poločasu byl 7:15 pro Polanecké mužstvo. Druhý poločas měl velice obdobný průběh, až na výjimky, kdy se muži zbytečně přizpůsobili hře soupeře a vznikaly tak chyby v obraně i útoku. Konec utkání skončil vítězstvím Polanky 15:34.