Muži zahájili jarní část výhrou nad Karvinou

Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

O uplynulém víkendu se odehrálo první kolo mistrovských utkání v jarní části. Muži nastoupili proti silnému soupeři z Karviné, který už pravidelně několik sezón za sebou obsazuje horní příčky tabulky.

Začátek utkání byl překvapením nejspíše nejen pro diváky, ale také pro hráče Karviné, kteří už v deváté minutě prohrávali 9:1. Zasloužil se o t především výkon našich hráčů v obraně, kdy soupeř nedostával prostor k větší příležitosti vstřelit gól, dařilo se také brankářům. Náskok se podařilo udržet až do konce prvního poločasu, kdy se odcházelo do šaten za stavu 16:10 pro domácí. V druhém poločase pokračovala ukázněná a vytrvalá hra našich hráčů, kterou doplňoval ze zadních řad skvělými zákroky brankář Miroslav Kula. Přes veškerou snahu soupeře otočit vývoj utkání skončilo utkání vítězně pro domácí celek. Konečný stav zápasu byl 36:28. Nutno také dodat, že nemalou zásluhu na tomto výsledku měli i starší dorostenci, kteří pro tento zápas posilnili mužskou složku.

Děkujeme divákům za jejich hojnou účast a podporu, která přispěla ke skvělé atmosféře zápasu. Dalším soupeřem mužů bude družstvo z Uničova. Utkání se odehraje v sobotu 19.2. na soupeřově palubovce v 15:00.