Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Generálka na ligu úspěšná. V sobotu 9. 9. jsme se úspěšně střetli s druholigovým Paskovem v druhém kole českého poháru.
I přes velmi omezenou sestavu a kvůli tomu nastalou kuriózní situaci, při níž byl na soupisku dopsán i trenér Radek Bartošic, jsme od desáté minuty kontrolovali utkání a stav o poločase byl 22:14 v náš prospěch. V prvních patnácti minutách druhého poločasu jsme zlepšili obranu, nezahálel ani Miroslav Kula s několika skvělými zákroky, soupeři jsme tak povolili pouze 2 branky a navýšili vedení na 12 branek. V posledních patnácti minutách naše soustředění mírně polevilo a soupeři jsme dovolili chvilkové nadechnutí, přesto si však domů odvážíme vysokou výhru 34:24 společně s optimismem do dalších zápasů.
Nejlepšími střelci našeho celku se stali Jan Střelka a Dominik Kohut, oba shodně se šesti góly.

Třetí kolo poháru je na programu ve středu 4. října, soupeře nám určí los.