Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V osekané sestavě – pouze s 8 hráči – zajížděli muži na půdu mladíků z Litovle s jasným cílem, co nejvíce potrápit domácí celek.

Po špatném začátku, kdy jsme v útoku zbrkle zakončovali a rychle díky tomu prohrávali, jsme začali dodržovat taktické pokyny v útoku a především se za dobrou obranou chytnul Kulič. O poločase svítila na ukazateli skóre pouze dvougólová ztráta.

Nástup do druhého poločasu se nám vydařil na výbornou a otočili jsme skóre na 12:10! Koncentrovaným výkonem jsme ještě deset minut před koncem drželi vedení, a na soupeři začínala být vidět nervozita. Bohužel s docházejícími silami jsme vedení ztratili – chyby v rychlém protiútoku a následně inkasované branky nám vzaly naději na bodový zisk. Výsledek utkání 22:20.

Každopádně osm statečných předvedlo jak by mělo vypadat nasazení v každém zápase a rozhodně se nemají za co stydět. Doufáme že v příštím domácím zápase proti lídrovi tabulky předvedeme minimálně stejně bojovný výkon, abychom fanoušky potěšili v posledním domácím zápase.