Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

O uplynulém víkendu odehráli naši muži další mistrovský zápas. Tentokrát navštívili mužstvo z Nového Jičína.

S tímto celkem se potkali vůbec poprvé v mistrovském zápase, jelikož Nový Jičín postoupil do 2. ligy mužů minulou sezónu, která byla hned v počátku přerušena. Nikdo tím pádem netušil, co od tohoto celku čekat. Úvodním překvapením bylo, že Nový Jičín nastoupil do zápasu v domácím prostředí pouze se sedmi hráči a tudíž neměli možnost střídání. Nicméně i tak dokázali naše může pořádně potrápit, a to hlavně v prvním poločase, který skončil po boji 16:14 pro Nový Jičín.

Druhý poločas začali naši muži konečně pořádně bránit a výsledek začal vypadat mnohem nadějněji. Ve dvacáté minutě druhého poločasu přišel zlom a Polanka odskočila soupeři o 6 gólů. Tento náskok si muži udrželi až do konce a zápas skončil vítězně 26:31 pro Polanku.

Další zápas se bude hrát 24.10. a Polanka přivítá na domácí palubovce soupeře z Luhačovic. Budeme se těšit na vaši podporu v tomto dalším nelehkém zápase.