Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Muži Polanky opět prodloužili sérii vítězných zápasů, tentokrát doma s Novým Jičínem.
V sobotním utkání byla Polanka jasným favoritem a výhrou si měla jen utvrdit současnou pozici v tabulce. Bohužel to nebyl tak lehký zápas, jak se očekávalo. Celé utkání naše mužstvo trápil brankář Nového Jičína, jelikož vychytával šance, které měly skončit jasnými góly. Naštěstí i náš brankář si připravil výbornou formu, kterou podpořil domácí obranu a znechutil tak hru Novému Jičínu. Do konce prvního poločasu se hrála vyrovnaná házená a do šaten se šlo za neobvykle nízkého stavu 9:6 pro domácí. V polovině druhého poločasu přišel zlom a domácí celek se utrhl soupeři o pět branek. Pak si už stačilo pouze hlídat tento náskok do konce utkání, které nakonec skončilo výhrou 22:14.

Děkujeme všem fanouškům za účast a jejich podporu a budeme se opět těšit na dalším domácím zápase – derby se Sokolem Ostrava v neděli 3. dubna. Nyní má většina družstev volný víkend z důvodu reprezentační přestávky. Muži ale budou hrát v sobotu dohrávku s Lesanou Zubří, která je aktuálně na prvním místě tabulky, o pět bodů před druhou Polankou.