Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 1. května měli muži poslední možnost potěšit diváky výhrou na domácí palubovce. Nastoupili proti zkušeným hráčům z Lesany Zubří, se kterými v dohrávaném zápase v březnu na jejich palubovce prohráli. Od té doby se jim vyhýbaly veškeré výhry a přišla nešťastná série proher.

Od začátku utkání Polanka držela krok s tabulkově nejsilnějším soupeřem a nenechala ho odskočit na výraznější gólový rozdíl. Snažila se svou hrou soupeři co nejvíce znepříjemnit zápas v obraně i v útoku. Zásluhou toho nakonec skončil první poločas vítězně pro domácí 15:14.

Začátek druhého poločasu se našemu celku moc nevydařil. Hned ze startu přišel o vedení a Zubří opět přebralo kontrolu nad zápasem. Naštěstí díky ukázněné hře, která se především odvíjela od poctivé obrany a skvělých zákroků brankáře Kuly, muži otočili vývoj utkání a soupeři postupně sebrali vedení. Před koncem utkání si také vybudovali dostatečně velký náskok, díky kterému už mohli jen závěr utkání v poklidu kontrolovat a užívat si po dlouhé době vítězný zápas v domácí hale. Konečné skóre 30:26.

Děkujeme všem diváků za podporu v této sezóně, která nakonec neskončila, tak úspěšně jak se zejména na začátku jarní části zdálo. Budeme se těšit na posledním zápase sezóny v Žeravicích nebo opět na podzim.