Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Nedělní utkání mužů v Luhačovicích bylo jedno velké zklamání. Jasným favoritem tohoto utkání byla Polanka a s posledním celkem tabulky měla získat jasné dva body.
Celé utkání se bohužel vyvíjelo úplně jiným směrem.  Mužům z Polanky utekl hned začátek utkání, kdy si Luhačovice vytvořily třígólový náskok, který se mužům nedařilo stáhnout. Polance se nevedlo, jak v útoku, kde hráči neproměnili spoustu šancí, tak v obraně a tentokrát je nezachránili ani brankáři. Výsledek prvního poločasu skončil 17:13 pro domácí.  Na začátku druhého poločasu se Polanka pokusila otočit vývoj utkání a v 7. minutě stáhla čtyřgólový rozdíl branek pouze na jeden gól. Luhačovice se ale nenechaly zaskočit, a vzápětí opět navýšily náskok na rozdíl tří branek. Tento náskok si držely do konce utkání, které skončilo výsledkem 36:32 pro Luhačovice.
Mužům nezbývá nic jiného, než se z tohoto zápasu ponaučit a připravit se na další domácí zápas, který se odehraje v neděli 3. 4. v 16:30 proti Ostravě. Budeme se opět těšit na vaši podporu a účast!!!