Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V sobotu 13.11. odehráli muži Polanky zápas ve Frýdku-Místku. Utkání pro náš celek začalo velmi slibně a s papírově silnějším soupeřem muži drželi krok celý první poločas. Velice dobře fungovala obrana i útok, ale hlavně předváděli famózní výkon naši brankáři a dali soupeři pořádně zabrat, nejen díky tomu skončil první poločas za stavu 14:14.

Druhý poločas byl velmi obdobný a prvních patnáct minut vypadalo velice dobře, dokonce jsme soupeři ve 46. minutě odskočili o 8 gólů (15:23). Zdálo se tedy, že si už stačí náskok jen udržet do konce zápasu. Bohužel v druhé polovině poločasu se karta obrátila. Polanecký celek přestal dávat góly z mnoha vyložených šancí a přes patnáct minut nedal žádný gól. Frýdek – Místek naopak využil šance a začal stahovat náskok. Ani přes skvělý výkon obou brankářů, kteří se snažili soupeře zadržet na cestě za vítězstvím do konce zápasu, se Polance nepovedlo udržet náskok. Zápas nakonec skončil hořkou porážkou na soupeřově palubovce 24:23.

Další zápas se odehraje v neděli 21.11. v Polance. Polanka se postaví proti mužstvu z Litovle, které je v tabulce pouhé dva body za našim mužstvem. Budeme se těšit na vaši početnou podporu v tradiční čas 16:30 hod.