Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V dalším venkovním zápase jsme se postavili týmu 1.HK Dvůr Králové nad Labem. Začátek zápasu se nám vydařil, po několika skvělých zákrocích brankáře a úspěších v útoku jsme odskočili na rozdíl pěti branek. Celý první poločas jsme náskok drželi a tahali za delší konec, do šaten jsme si tak odnášeli náskok 17:12.
Do druhého poločasu jsme nastoupili méně koncentrovaně a soupeři se tak povedlo snížit na tříbrankový rozdíl. Poté jsme však znovu zabrali a ve dvanácté minutě jsme opět vedli o pět branek. Následovalo však mnoho technických chyb, neproměněných šancí a i trocha smůly. V následujících deseti minutách jsme se nebyli schopni prosadit ani jednou. Soupeř naše zaváhání využil a šesti góly strhnul vedení na svou stranu. Do závěrečných minut jsme tak šli v nevýhodné pozici. I přesto byl zisk bodů stále na dosah, další neproměněné šance však zmařily naše snažení. Z Dvora Králové si tak odvážíme těsnou porážku 27:28

Družstvo starších dorostenců vyhrálo v sobotu na půdě Handballu Brno vysoko 34:45 a zapsalo třetí výhru ve třetím utkání.

Účast našich prvoligových družstev v soutěžích finančně podporuje společnosti Veolia Energie ČR, a.s. Děkujeme