Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Tuto neděli (29.10.) jsme doma přivítali tým Sokol Šťáhlavy. Bohužel do zápasu jsme opět nevstoupili dobře a po osmi minutách jsme prohrávali 1:6. Následně jsme však zabrali a dalších osm minut patřilo nám. V 16. minutě byl tak stav srovnán na 8:8 a první čtvrtina zápasu naznačila celý jeho následující vývoj, trochu jako kdybychom byli na houpačce. Po našem srovnání následovala série úspěšných střel ze strany Šťáhlav a stav 16:11. Poté zase přálo štěstí nám a do šaten jsme odcházeli za hratelného stavu 15:17.
Začátek druhého poločasu pokračoval naší převahou, až do možná jednoho ze zlomových okamžiků zápasu, neproměněné sedmičky a prohrané přesilovky. Soupeř se nám tak vzdálil na rozdíl čtyř branek 21:25. Zápas jsme ani tak nevzdali a pomalu dotahovali manko. To se nám povedlo v 18. minutě, kdy byl stav 28:28. Bohužel se však znovu objevil problém, který nás provázel celým zápasem. Do stavu 30:30 jsme drželi krok, avšak poté se opět zadařilo více soupeři. Na to už jsme bohužel nebyli schopni odpovědět a prohráváme 30:33.

Dorostenci naopak znovu nasedli na vítěznou vlnu. Do zápasu proti týmu Pepino SKP Frýdek-Místek také nevstoupili nejlépe a až do 20. minuty prohrávali o jeden či dva góly. Posledních deset minut však tahali za delší konec provazu oni a o poločase tak vyhrávali těsným rozdílem 19:18. Do druhého poločasu vstoupili pravou nohou a ve 45. minutě už vyhrávali rozdílem šesti branek. Poté jako by snad chtěli utkání trochu zdramatizovat a soupeře postupně nechali přiblížit na rozdíl dvou branek. V 58. minutě tak vedli pouze 34:32. Koncentrovaným a zkušeným výkonem však soupeři nepovolili obrat a zvítězili 35:33.

Účast našich prvoligových družstev mužů a starších dorostenců v soutěži podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme.