Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Nedělní utkání s Ostravou přineslo další velké zklamání.  Cíl tohoto zápasu byl pro Polanecké hráče jasný. Získat dva body a spravit si náladu a chuť po nezdařených zápasech v minulých týdnech.
Bohužel nasazení hráčů vypadalo úplně jinak. Polanecký tým neměl od začátku utkání žádnou bojovnost ani touhu po výhře, tak jako v předešlých zápasech, kdy od první minuty soupeřům znepříjemnil hru svým nasazením.  Proto také Ostrava vyhrála první poločas 9:10. V druhém poločase pokračoval zmar v domácího družstva – až v posledních 10 minutách se ukázal první náznak bojovnosti ze strany Polanky. Nicméně Ostrava už měla našlápnuto k vítězství, a to si také do konce zápasu udržela.  Muži tedy podlehli rivalovi z Ostravy 23:25.
Divákům děkujeme za velkou účast a podporu při tomto utkání. Příští zápas se odehraje také doma proti nelehkému soupeři z Frýdku – Místku. Doufejme, že si muži odnesou ponaučení ze zápasu a vrátí se ke své standardní hře.