Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Další důležitý zápas se odehrál v sobotu na palubovce týmu TJ Rožnov pod Radhoštěm.
Polanka by se v případě výhry a dvou získaných bodů dotáhla bodově na aktuálně druhý tým v tabulce a rozhodovalo by pouze skóre o současném umístění. Naopak pro Rožnovský celek by výhra znamenala možnost udržet krok s čelem tabulky. Pro oba týmy bylo tedy důležité zvítězit. Úvod utkání byl velmi vyrovnaný a do 20. minuty druhého poločasu nedal ani jeden tým šanci tomu druhému odskočit o více než dva góly. V tomto okamžiku však přišel zlom a naši hráči utekli soupeři na rozdíl pěti branek. Poločas proto skončil podobným rozdílem 12:16 pro Polanku.
Druhá část zápasu se už odehrávala v režii Polanky.  Soupeř se ještě snažil překvapit naše muže vysunutou a osobní obranou, ale ti se nenechali zaskočit a udrželi si náskok až do konce zápasu, který skončil vítězně 23:28.

Příští zápas odehrají muži netradičně v sobotu 12.3., kdy jejich soupeřem bude celek z Nového Jičína. Budeme se těšit na vaši hojnou účast a skvělou podporu!!