Google+
Share on twitter
Twitter

O víkendu v sobotu odehráli muži dohrávku s Lesanou Zubří.
Hned v úvodu utkání je Lesana zaskočila svou hrou a vybudovala si už v desáté minutě pětigólový náskok. Naštěstí Polanecké mužstvo na tento rozdíl velmi rychle zareagovalo a už ve čtrnácté minutě se hrálo opět vyrovnané utkání tak, jak se očekávalo. První poločas skončil 16:15 pro Lesanu.
Půlka druhého poločasu měla obdobný vývoj. Zhruba v osmnácté minutě se Polanka pokusila zvrátit výsledek utkání a pokusila se utéct soupeři. Bohužel soupeř rychle dvougólový náskok stáhl a opět začala „přetahovaná“ o vedení. Nakonec i díky smolnému závěru Polanka prohrála 35:33 a ukončila tak sérii výher.

Příští zápas muži odehrají opět venku 3.4., tentokrát v Luhačovicích. Tam se určitě pokusí získat dva ztracené body z minulého víkendu.