Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 24. 9. jsme sehráli první letošní utkání na domácí půdě a odnesli si první body i první vítězství. Utkání začalo v 16:30 v kulisách plné haly, ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení poprvé a od šesté minuty jsme ho již nepustili. Díky kvalitní obraně a koncentrovanějšímu výkonu v útoku jsme si o poločase do šaten odnášeli vedení 17:11. Na začátku druhého poločasu jsme na chvíli polevili a soupeř se přiblížil na rozdíl čtyř branek, poté se náš výkon znovu zkoncentroval a postupně jsme navyšovali vedení na konečných 33:25.
Děkujeme za podporu a skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili.

Naše prvoligové družstvo dorostenců porazilo v utkání 2. kola soupeře z daleké Plzně poměrem 29:21.

Účast našich družstev v prvoligových soutěžích podporuje společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme