Google+
Share on twitter
Twitter

Debakl ve Vsetíně a cenná výhra dorostenců v Lovosicích.

Dorostenci svůj víkendový zápas sehráli v hale Chemik ve vzdálených Lovosicích. Do zápasu vstoupili aktivněji a v prvních deseti minutách si vybojovali vedení 6:3. V následujících minutách soupeř srovnal a dokonce strhnul vedení na svou stranu. Skóre se celý první poločas přelévalo sem a tam. Významným oslabením dorostenců byla červená karta pro našeho nejlepšího střelce Vojtěcha Prašivku, která mu byla udělena závěrem poločasu. Dorostenci i tak poločas vyhráli poměrem 14:10. Do druhého poločasu znovu vstoupili lépe a odskočili do sedmi brankového vedení. Klíčem k výhře byla pevná obrana podpořena výborným výkonem brankáře. V závěru utkání soupeř pouze korigoval na konečných 23:20.

Muže čekal další soupeř ze špičky tabulky – Vsetín. Sestava mužů byla z mnoha důvodů bohužel velmi okleštěná. První minuty zápasu nabídly vyrovnanou bitvu a stav 9:9 cca polovině prvního poločasu. Zlom nastal po dvou dvouminutových trestech na naší straně, kdy Vsetín využil své výhody a vypracoval si několika brankové vedení. Koncem prvního poločasu následovala šňůra gólů soupeře a skóre o poločase bylo 20:12. Ve druhém poločase se už mužům nepovedlo vrátit do zápasu, Vsetín dále navyšoval své vedení a muži tak prohrávají vysokým rozdílem 20:38.

Účast našich prvoligových družstev v soutěžích finančně podpořila společnost Veolia Energie ČR a.s. Děkujeme