Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

Dvě vysoké výhry na domácí půdě viděli fanoušci v neděli 25. února v domácí hale.

Starší dorostence čekal po prohře v Plzni reparát proti SKKP Brno, celku z dolní poloviny tabulky. Kluci od začátku dominovali a zápas na svou stranu definitivně získali sérií sedmi branek mezi 15. a 23. minutou. O poločase vedli vysokým rozdílem 17:10. I v druhé půli byli dorostenci aktivnějším a lepším týmem, odnášejí si tak dva body a vysokou výhru 34:23 a nadále zůstávají vedoucím týmem 1. ligy starších dorostenců.

Muže čekala odveta s Dvorem Králové, kterému v podzimní části soutěže těsně podlehli a  neodvezli si ani bod. V neděli i přes absenci dvou stěžejních spojek, Šimona Siročáka a Martina Hrachovce, nastoupili muži v s velkou touhou po vítězství. V prvních minutách zápasu se oba týmy vyznamenaly především dobrou obranou a zákroky brankářů. Na naší straně se několika zákroky blýskl hostující Matěj Brychlec. Střelecké prokletí prolomil svým gólem až Maxmilián Hýža. Po rychlé odpovědi soupeře následovala série několika gólů mužů a tříbrankové vedení 4:1. Druhá polovina poločasu už byla kompletně v režii Polanky, na šest branek v jejich síti odpověděli muži dvanácti a do šaten odcházeli s desetibrankovým náskokem 19:9. Také nástup do druhého poločasu byl povedený. Navýšení už tak výrazného brankového rozdílu dovolilo trenérovi Mazurovi prostřídat sestavu a nasadit i méně vytížené hráče. Vítězství 39:23 je dalším důležitým krokem za záchranou první ligy.

Účast našich prvoligových družstev v soutěžích finančně podporuje společnost Veolia Energie ČR, a.s. Děkujeme