Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter

V neděli 21.11. odehráli muži svůj 9. mistrovský zápas s Litovlí B, která měla v tabulce pouze o dva body méně než Polanka. Utkání se od začátku pro Polanku vyvíjelo dobře a muži si začali budovat náskok na soupeře. Na konci prvního poločasu se soupeři bohužel zranil jejich jediný brankář a museli ho zastoupit hráči z hřiště. První půle skončila tedy lépe pro Polanku, a to 12:8.

Druhý poločas utkání měl velice obdobný průběh, kdy si naši muži pouze udržovali svůj vybudovaný náskok a postupně ho navyšovali až do konce zápasu. Polanka nakonec odcházela do šaten vítězně za konečného stavu 27:21.

Příští zápas odehrají muži o víkendu v Zubří, kdy proti nim nastoupí favorizovaná Lesana Zubří, která se aktuálně nachází na první příčce. Všem divákům opět děkujeme za jejich podporu a budeme se těšit na posledním letošním domácím utkání v neděli 5.12.2021